İletişim
Hakkımızda

Arızalı cihaz servisimize girdiği andan itibaren en geç 24 saat içerisinde arıza tespiti yapılır ve masraf dökümü çıkarılarak müşterilerimize teklif sunulur. Teklifte geçen rakam müşterimiz tarafından onaylanmadığı sürece onarım gerçekleşmez. Onay geldiği anda onarım işlemleri süratle devreye girer ve söz konusu cihazın standart temizlik ve bakımı yapıldıktan sonra cihazın hazır olduğu müşterimize bildirilir.  Yapılan onarımlar, atölye ortamında test edilirek musteriye musteriye teslim edilir.
Arızalı elektronik cihazlarınız yetkili personelimiz tarafından adresinizden teslim alınır ve teslim edilir.

''Yedek parça + stok adedinin çokluğu = daha hızlı hizmet = müşteri memnuniyeti'' denkleminin önemini bilerek hizmet vermektedir.

9,500 Yedek parca arşivimizden faydalanarak kusursuz onarım imkanı ve orijinal yedek parça kodlarına ulaşılır. Depo portföyümüzde bulunmayan yedek parça 30 saniyelik zaman diliminde Internet aracılığıyla Almanya nin merkez deposuna bağlanılarak anında sipariş çekilir ve en acil Şekilde  uçakla tarafımıza kargo edilir.

 Şirket bünyesinde yaklaşık 6000  model ürün bulunmaktadır. Bu service manual'lere ve ilişkili tüm eklere ait bilgiler şirket dahilinde kurulu bilgisayar ağı üzerinde depolanmıştır.
Onarim için gerekli Son Sistem Elektronik Cihazlar Kullanılmaktadir.

web tasarım: OmegaBilisim.com