İletişim
Elektrik Ariza Servisi

Hizmetimiz Sınırsız Olup Türkiyenin Her yerine Aracımızla Servis Olup Zamanında Mudahale Ederek Size En iyi Şekilde Hizmet Vermekteyiz. Kesintisiz 24 Saat Teknik Destek Yada Ariza Bildiriminde Bulunuz..  Firmamız 5 Grup Halde Faliyet Vermektedir..

1 . Öncelikle Bilir kişi Teknisyeni Olay yerinde Ariza Tespit Yaparak Mudahale Eder.. Yedek Parca Var ise Onarımi Gercekleştiririz.
 
2 . Arizalı makina karti Veya Arizali Cihazları.   Bilir Kişi Teknisyeni Tarafından Alınarak Elektronik Kart Tamir Servisinde.. Acil Olarak Müdahale Ederek İş ve Zaman kaybını Hızlı Bir şekilde. Önlemektir.
 
3 . Ürünlerinizde Arizalı Plc,servo,encoder.İnverter. gibi Yazılım İhtiyacı Duyması Gerek Cihaz Ve Modellere.  Teknik Servisde Onarim İşleri Yapıldıktan Sonra  Muşteriye Hızlı Bir şekilde Sunmaktayız. Cihazların..  Arzali Muşteriye Bildirilerek.. Olumlu Yada Olumsuz Sonuclarda Kendilerine Yol Gösterip Daha Hızlı Bir Şekilde Kesin Cözümlerle Yaklaşmaktayız..
 
4 . Makina Panoları Revizyonu veya Yeni Pano İhtiyaclarınız Gününde Teslim Edip.  Faliyet Göstermekteyiz.
 
5 .  Şalt Malzeme Ve inverter,encoder,sorf starter,plc ürünleri Gibi Günlük Tedarik Ederek Müşterinin İhtiyaclarını Karşılamkatayız.
 
 
 
Not: Ürün Alımlarında Cihaz Yazılım Ve parametre Veya Ayar Gereken ürünleri Müşteri İsteği Doğrultusunda Ayarlanarak Hizmet Vermekteyiz.
 
 
 

web tasarım: OmegaBilisim.com